SwimLouisville.com 2004 - 6/19/2004 to 6/20/2004                
                                    Results                                    

                      Team Rankings - Through Event 34
                      Combined Team Scores - Home Team
 Place      Team                                                    Points
     1      Crescent Hill Masters               CHMS-KY               853
                                                        Total  853.00
                    Combined Team Scores - Visiting Team
 Place      Team                                                    Points
     1      Lakeside Masters                    LAKE-KY               352
     2      Wildcat Masters                     WILD-KY               185
     3      Cedar City Masters                  CDCM                  141
     4      Southwest Ohio Masters              SWOM-OH               125
     5      YMCA Indy Swimfit                   ISF-IN                102
     6      Excel Aquatics Masters              EXCL-SE               100
     7      Middle Tennessee Swim Club          MTSC-SE                57
     8      Illinois Masters                    IM-CE                  54
     9      Ashland Area YMCA Masters           AYMS-KY                47
    10      Sky Independent                     SKYI-KY                36
    11      Tampa Tarpons Masters               TTM-FL                 34
    12      Music City Masters                  MCMS-SE                33
    13      Western Kentucky Green Gators       WKGG-KY                25
    14      Colonel Aquatic Masters             COLA-KY                21
Women 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lauren Minto              28 CHMS-KY                          32.34  
  2 Katie O'Brien             26 CHMS-KY                          32.72  
  3 Stephanie Williams        26 EXCL-SE                          33.11  
 
Women 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lauren Minto              28 CHMS-KY                        1:09.44  
  2 Katie O'Brien             26 CHMS-KY                        1:11.67  
 
Women 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lauren Minto              28 CHMS-KY                        2:30.85  
                1:11.75   2:30.85 (1:19.10)                                        
  2 Katie O'Brien             26 CHMS-KY                        2:34.16  
                1:13.28   2:34.16 (1:20.88)                                        
  3 Stephanie Williams        26 EXCL-SE                        2:34.20  
                1:16.84   2:34.20 (1:17.36)                                        
 
Women 25-29 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stephanie Williams        26 EXCL-SE                       10:51.28  
                1:17.84   2:39.54 (1:21.70)   4:02.34 (1:22.80)   5:24.86 (1:22.52)
      6:46.81 (1:21.95)   8:09.85 (1:23.04)   9:31.51 (1:21.66)  10:51.28 (1:19.77)
  2 Katie O'Brien             26 CHMS-KY                       11:00.14  
                1:16.33   2:37.67 (1:21.34)   4:00.83 (1:23.16)   5:24.15 (1:23.32)
      6:47.98 (1:23.83)   8:12.89 (1:24.91)   9:37.05 (1:24.16)  11:00.14 (1:23.09)
  3 Lauren Minto              28 CHMS-KY                       11:01.72  
                1:14.99   2:36.72 (1:21.73)   4:00.06 (1:23.34)   5:23.78 (1:23.72)
      6:49.60 (1:25.82)   8:15.49 (1:25.89)   9:40.10 (1:24.61)  11:01.72 (1:21.62)
 
Women 25-29 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lauren Minto              28 CHMS-KY                        1:23.70  
  2 Stephanie Williams        26 EXCL-SE                        1:28.58  
 
Women 25-29 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Katie O'Brien             26 CHMS-KY                          36.25  
 
Women 25-29 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stephanie Williams        26 EXCL-SE                        1:19.86  
 
Women 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stephanie Williams        26 EXCL-SE                        2:55.38  
                1:22.07   2:55.38 (1:33.31)                                        
  2 Katie O'Brien             26 CHMS-KY                        2:58.04  
                1:23.26   2:58.04 (1:34.78)                                        
 
Women 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Alexandra Nieto           32 CHMS-KY                          30.94  
 
Women 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nadine Day                34 IM-CE                          1:01.04  
 
Women 30-34 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Alexandra Nieto           32 CHMS-KY                        2:24.36  
                1:10.86   2:24.36 (1:13.50)                                        
 
Women 30-34 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nadine Day                34 IM-CE                            33.64  
  2 Alexandra Nieto           32 CHMS-KY                          36.02  
 
Women 30-34 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nadine Day                34 IM-CE                          1:11.27  
 
Women 30-34 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nadine Day                34 IM-CE                            35.72  
 
Women 30-34 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nadine Day                34 IM-CE                            29.88  
  2 Alexandra Nieto           32 CHMS-KY                          33.11  
 
Women 30-34 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nadine Day                34 IM-CE                          2:25.18  
                1:08.89   2:25.18 (1:16.29)                                        
 
Women 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Heather Rietz             36 EXCL-SE                          30.39  
  2 Lori Lopez                39 CDCM                             34.58  
  3 Elizabeth Hall            35 CHMS-KY                          35.89  
  4 Robin Segnitz             37 WILD-KY                          37.04  
 
Women 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robin Segnitz             37 WILD-KY                        1:21.84  
  2 Nicole Swan               35 CHMS-KY                        1:22.35  
  3 Lori Lopez                39 CDCM                           1:22.54  
 
Women 35-39 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robin Segnitz             37 WILD-KY                        2:55.06  
                1:23.71   2:55.06 (1:31.35)                                        
  2 Michelle Ward             36 CHMS-KY                        3:01.73  
                1:28.29   3:01.73 (1:33.44)                                        
  3 Lori Lopez                39 CDCM                           3:11.45  
                1:30.77   3:11.45 (1:40.68)                                        
 
Women 35-39 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Heather Rietz             36 EXCL-SE                       10:54.59  
                1:17.75   2:40.80 (1:23.05)   4:04.22 (1:23.42)   5:27.48 (1:23.26)
      6:50.51 (1:23.03)   8:13.54 (1:23.03)   9:35.73 (1:22.19)  10:54.59 (1:18.86)
  2 Robin Segnitz             37 WILD-KY                       12:26.66  
  3 Michelle Ward             36 CHMS-KY                       13:05.82  
                1:32.69   3:12.32 (1:39.63)   4:51.50 (1:39.18)   6:30.55 (1:39.05)
      8:10.02 (1:39.47)   9:48.95 (1:38.93)  11:28.02 (1:39.07)  13:05.82 (1:37.80)
  4 Susan Ehringer            36 CHMS-KY                       13:48.05  
 
Women 35-39 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nicole Swan               35 CHMS-KY                          45.46  
  2 Lori Lopez                39 CDCM                             45.71  
 
Women 35-39 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nicole Swan               35 CHMS-KY                        1:38.79  
 
Women 35-39 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Heather Rietz             36 EXCL-SE                        3:06.04  
                1:33.16   3:06.04 (1:32.88)                                        
  2 Michelle Ward             36 CHMS-KY                        3:30.90  
                1:44.56   3:30.90 (1:46.34)                                        
 
Women 35-39 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lori Lopez                39 CDCM                             48.93  
  2 Elizabeth Hall            35 CHMS-KY                          49.26  
  3 Susan Ehringer            36 CHMS-KY                          53.56  
 
Women 35-39 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robin Segnitz             37 WILD-KY                        1:42.99  
  2 Michelle Ward             36 CHMS-KY                        1:43.41  
  3 Susan Ehringer            36 CHMS-KY                        1:57.45  
 
Women 35-39 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robin Segnitz             37 WILD-KY                        3:42.41  
                1:47.34   3:42.41 (1:55.07)                                        
  2 Elizabeth Hall            35 CHMS-KY                        3:51.94  
                1:52.54   3:51.94 (1:59.40)                                        
  3 Susan Ehringer            36 CHMS-KY                        4:05.04  
                1:57.23   4:05.04 (2:07.81)                                        
 
Women 35-39 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Heather Rietz             36 EXCL-SE                          34.69  
  2 Lori Lopez                39 CDCM                             40.76  
  3 Elizabeth Hall            35 CHMS-KY                          42.22  
  4 Susan Ehringer            36 CHMS-KY                          48.14  
 
Women 35-39 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Heather Rietz             36 EXCL-SE                        1:16.85  
  2 Susan Ehringer            36 CHMS-KY                        1:51.48  
 
Women 35-39 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michelle Ward             36 CHMS-KY                        3:22.18  
                1:35.60   3:22.18 (1:46.58)                                        
 
Women 35-39 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Heather Rietz             36 EXCL-SE                        2:51.59  
                1:19.68   2:51.59 (1:31.91)                                        
  2 Lori Lopez                39 CDCM                           3:41.75  
                1:48.55   3:41.75 (1:53.20)                                        
 
Women 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Valerie Davisson          42 Lakeside Masters-KY              32.64  
  2 Pamela Haeberlin          41 Lakeside Masters-KY              36.49  
 
Women 40-44 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pamela Haeberlin          41 Lakeside Masters-KY            1:20.86  
 
Women 40-44 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Valerie Davisson          42 Lakeside Masters-KY            2:48.10  
                1:21.83   2:48.10 (1:26.27)                                        
  2 Pamela Haeberlin          41 Lakeside Masters-KY            3:03.18  
                1:27.37   3:03.18 (1:35.81)                                        
 
Women 40-44 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Valerie Davisson          42 Lakeside Masters-KY           12:05.86  
  2 Leslie Enander            43 Lakeside Masters-KY           13:16.33  
  3 Pamela Haeberlin          41 Lakeside Masters-KY           13:20.36  
                1:31.32   3:09.98 (1:38.66)   4:48.91 (1:38.93)   6:31.10 (1:42.19)
      8:13.57 (1:42.47)   9:57.82 (1:44.25)  11:39.86 (1:42.04)  13:20.36 (1:40.50)
 
Women 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kelly Spivey              41 TTM-FL                           42.99  
 
Women 40-44 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kelly Spivey              41 TTM-FL                         1:34.77  
  2 Leslie Enander            43 Lakeside Masters-KY            1:55.43  
 
Women 40-44 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Caroline Donnelly         42 Lakeside Masters-KY            3:14.68  
                1:34.77   3:14.68 (1:39.91)                                        
  2 Leslie Enander            43 Lakeside Masters-KY            4:17.83  
                2:04.36   4:17.83 (2:13.47)                                        
 
Women 40-44 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Caroline Donnelly         42 Lakeside Masters-KY              43.99  
 
Women 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pamela Haeberlin          41 Lakeside Masters-KY              38.27  
  2 Kelly Spivey              41 TTM-FL                           39.27  
 
Women 40-44 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kelly Spivey              41 TTM-FL                         3:21.22  
                1:35.32   3:21.22 (1:45.90)                                        
 
Women 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cheryl Gettlefinger       47 ISF-IN                           34.47  
  2 Teresa Walther            45 CHMS-KY                          36.59  
  3 Patti Johnson             46 CDCM                             41.78  
 
Women 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michele M Pujalet-Devitt  47 SWOM-OH                        1:14.27  
  2 Teresa Walther            45 CHMS-KY                        1:24.83  
  3 Janice Kregor             48 WILD-KY                        1:28.04  
  4 Patti Johnson             46 CDCM                           1:35.64  
  5 Meg Smath                 48 WILD-KY                        1:39.32  
 
Women 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michele M Pujalet-Devitt  47 SWOM-OH                        2:42.59  
                1:19.70   2:42.59 (1:22.89)                                        
  2 Patti Johnson             46 CDCM                           3:39.19  
                1:47.93   3:39.19 (1:51.26)                                        
 
Women 45-49 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Teresa Walther            45 CHMS-KY                       14:08.05  
 
Women 45-49 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sarah Banko               46 MCMS-SE                          35.04  
  2 Teresa Walther            45 CHMS-KY                          47.78  
  3 Patti Johnson             46 CDCM                             52.25  
  4 Meg Smath                 48 WILD-KY                          55.31  
  5 Janice Kregor             48 WILD-KY                        1:06.01  
 
Women 45-49 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sarah Banko               46 MCMS-SE                        1:17.71  
  2 Michele M Pujalet-Devitt  47 SWOM-OH                        1:23.31  
  3 Teresa Walther            45 CHMS-KY                        1:48.06  
 
Women 45-49 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sarah Banko               46 MCMS-SE                        2:56.46  
                1:26.00   2:56.46 (1:30.46)                                        
 
Women 45-49 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cheryl Gettlefinger       47 ISF-IN                           42.84  
  2 Michele M Pujalet-Devitt  47 SWOM-OH                          43.26  
  3 Sarah Banko               46 MCMS-SE                          46.22  
  4 Patti Johnson             46 CDCM                           1:01.44  
 
Women 45-49 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cheryl Gettlefinger       47 ISF-IN                         1:34.33  
  2 Michele M Pujalet-Devitt  47 SWOM-OH                        1:35.71  
 
Women 45-49 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cheryl Gettlefinger       47 ISF-IN                         3:23.70  
                1:37.49   3:23.70 (1:46.21)                                        
  2 Meg Smath                 48 WILD-KY                        3:55.55  
                1:53.75   3:55.55 (2:01.80)                                        
  3 Janice Kregor             48 WILD-KY                        4:13.67  
                2:03.70   4:13.67 (2:09.97)                                        
 
Women 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cheryl Gettlefinger       47 ISF-IN                           41.35  
  2 Teresa Walther            45 CHMS-KY                          44.32  
  3 Janice Kregor             48 WILD-KY                          56.51  
 
Women 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cheryl Gettlefinger       47 ISF-IN                         1:41.46  
 
Women 45-49 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michele M Pujalet-Devitt  47 SWOM-OH                        2:53.41  
                1:22.09   2:53.41 (1:31.32)                                        
  2 Janice Kregor             48 WILD-KY                        4:03.32  
                2:09.48   4:03.32 (1:53.84)                                        
  3 Meg Smath                 48 WILD-KY                        4:07.32  
                2:10.47   4:07.32 (1:56.85)                                        
 
Women 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wendy Medley              50 Lakeside Masters-KY              37.22  
 
Women 50-54 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wendy Medley              50 Lakeside Masters-KY            1:25.47  
 
Women 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wendy Medley              50 Lakeside Masters-KY            3:01.86  
                1:28.01   3:01.86 (1:33.85)                                        
 
Women 50-54 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wendy Medley              50 Lakeside Masters-KY              46.23  
 
Women 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Diane Bellafronto         57 CHMS-KY                          43.24  
 
Women 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tracy Elton               55 WILD-KY                        1:48.97  
 
Women 55-59 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tracy Elton               55 WILD-KY                        2:13.77  
 
Women 55-59 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Diane Bellafronto         57 CHMS-KY                          57.64  
 
Women 55-59 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Diane Bellafronto         57 CHMS-KY                        2:07.55  
 
Women 55-59 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Diane Bellafronto         57 CHMS-KY                        4:28.71  
                2:12.69   4:28.71 (2:16.02)                                        
 
Women 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Barbara Dillard           66 CDCM                             41.78  
 
Women 65-69 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Barbara Dillard           66 CDCM                           1:40.77  
 
Women 65-69 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Barbara Dillard           66 CDCM                             54.26  
 
Women 65-69 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Barbara Dillard           66 CDCM                           1:59.67  
 
Women 65-69 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Barbara Dillard           66 CDCM                           4:07.46  
                1:57.05   4:07.46 (2:10.41)                                        
 
Women 65-69 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Barbara Dillard           66 CDCM                           1:01.93  
 
Women 65-69 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Barbara Dillard           66 CDCM                             55.28  
 
Women 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mary Jane Mullins         73 Lakeside Masters-KY              54.39  
 
Women 70-74 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mary Jane Mullins         73 Lakeside Masters-KY            1:00.23  
 
Women 70-74 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mary Jane Mullins         73 Lakeside Masters-KY            2:12.61  
 
Women 70-74 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mary Jane Mullins         73 Lakeside Masters-KY            4:37.94  
                2:14.88   4:37.94 (2:23.06)                                        
 
Women 70-74 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mary Jane Mullins         73 Lakeside Masters-KY            1:11.51  
 
Women 70-74 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mary Jane Mullins         73 Lakeside Masters-KY            5:03.55  
                2:24.09   5:03.55 (2:39.46)                                        
 
Men 19-24 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell Reinhart         23 Lakeside Masters-KY              30.29  
 
Men 19-24 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell Reinhart         23 Lakeside Masters-KY            1:08.32  
 
Men 19-24 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell Reinhart         23 Lakeside Masters-KY            2:42.01  
                1:13.91   2:42.01 (1:28.10)                                        
 
Men 19-24 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell Reinhart         23 Lakeside Masters-KY              32.29  
 
Men 19-24 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jose Manuel Nieto         23 CHMS-KY                        1:07.23  
  2 Mitchell Reinhart         23 Lakeside Masters-KY            1:27.44  
 
Men 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jerrod Kappler            27 SKYI-KY                          24.45  
  2 Keith Adams               28 CHMS-KY                          25.73  
 
Men 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jerrod Kappler            27 SKYI-KY                        2:05.76  
                1:02.43   2:05.76 (1:03.33)                                        
 
Men 25-29 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith Adams               28 CHMS-KY                          35.82  
 
Men 25-29 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jerrod Kappler            27 SKYI-KY                          26.46  
 
Men 25-29 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jerrod Kappler            27 SKYI-KY                        1:01.52  
 
Men 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 C.J. Rushman              33 SWOM-OH                          29.88  
  2 Chris Meadows             34 Lakeside Masters-KY              34.12  
  3 David Redinger            31 CHMS-KY                          37.92  
 
Men 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David Redinger            31 CHMS-KY                        1:22.92  
 
Men 30-34 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chris Meadows             34 Lakeside Masters-KY            2:53.26  
                1:22.46   2:53.26 (1:30.80)                                        
  2 David Redinger            31 CHMS-KY                        2:58.83  
                1:24.59   2:58.83 (1:34.24)                                        
 
Men 30-34 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ken Dunlap                33 SWOM-OH                        9:13.71  
                1:06.08   2:15.84 (1:09.76)   3:25.52 (1:09.68)   4:35.34 (1:09.82)
      5:45.14 (1:09.80)   6:55.34 (1:10.20)   8:05.25 (1:09.91)   9:13.71 (1:08.46)
  2 C.J. Rushman              33 SWOM-OH                       11:09.13  
                1:13.44   2:33.84 (1:20.40)   3:56.89 (1:23.05)   5:20.92 (1:24.03)
      6:47.52 (1:26.60)   8:14.63 (1:27.11)   9:42.79 (1:28.16)  11:09.13 (1:26.34)
  3 David Redinger            31 CHMS-KY                       12:27.04  
               11:18.60  12:27.04 (1:08.44)                                        
 
Men 30-34 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 C.J. Rushman              33 SWOM-OH                          36.00  
 
Men 30-34 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 C.J. Rushman              33 SWOM-OH                        1:21.75  
 
Men 30-34 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ken Dunlap                33 SWOM-OH                          28.39  
 
Men 30-34 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ken Dunlap                33 SWOM-OH                        2:25.69  
                1:08.47   2:25.69 (1:17.22)                                        
  2 C.J. Rushman              33 SWOM-OH                        2:51.74  
                1:24.43   2:51.74 (1:27.31)                                        
 
Men 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Derek Vance               36 MTSC-SE                          35.57  
 
Men 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 William Polk              35 CHMS-KY                        1:09.75  
  2 Derek Vance               36 MTSC-SE                        1:19.01  
 
Men 35-39 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Patrick Schmidt           37 CHMS-KY                       14:05.53  
               11:18.60  12:20.33 (1:01.73)                                        
                                                   14:05.53 ( )        14:05.53 ( )
 
Men 35-39 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Abraham Solano            35 Lakeside Masters-KY              32.82  
  2 Derek Vance               36 MTSC-SE                          44.47  
 
Men 35-39 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Abraham Solano            35 Lakeside Masters-KY            1:13.00  
  2 Derek Vance               36 MTSC-SE                        1:39.45  
 
Men 35-39 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 William Polk              35 CHMS-KY                        3:32.03  
                1:41.30   3:32.03 (1:50.73)                                        
 
Men 35-39 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 William Polk              35 CHMS-KY                          35.49  
  2 Derek Vance               36 MTSC-SE                          37.76  
 
Men 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norman Schippert          41 CHMS-KY                          28.43  
  2 Rick Babuka               44 COLA-KY                          31.43  
  3 Blake Graves              42 MTSC-SE                          32.77  
 
Men 40-44 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norman Schippert          41 CHMS-KY                        1:06.79  
  2 Blake Graves              42 MTSC-SE                        1:21.85  
 
Men 40-44 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robert Holmes             42 CHMS-KY                        2:18.79  
                1:05.74   2:18.79 (1:13.05)                                        
  2 Norman Schippert          41 CHMS-KY                        2:35.66  
                1:14.94   2:35.66 (1:20.72)                                        
  3 Bill Cox                  44 AYMS-KY                        2:36.66  
                1:16.08   2:36.66 (1:20.58)                                        
  4 Rick Babuka               44 COLA-KY                        3:05.85  
                1:27.72   3:05.85 (1:38.13)                                        
 
Men 40-44 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robert Holmes             42 CHMS-KY                       10:04.37  
                1:10.35   2:27.15 (1:16.80)   3:45.03 (1:17.88)   5:02.56 (1:17.53)
      6:20.65 (1:18.09)   7:37.69 (1:17.04)   8:53.21 (1:15.52)  10:04.37 (1:11.16)
  2 Bill Cox                  44 AYMS-KY                       11:34.26  
                1:18.75   2:45.80 (1:27.05)   4:13.22 (1:27.42)   5:41.19 (1:27.97)
      7:09.46 (1:28.27)   8:37.76 (1:28.30)  10:06.34 (1:28.58)  11:34.26 (1:27.92)
 
Men 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michael Johmann           42 CHMS-KY                          37.79  
  2 Blake Graves              42 MTSC-SE                          46.96  
 
Men 40-44 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michael Johmann           42 CHMS-KY                        1:21.47  
 
Men 40-44 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bill Cox                  44 AYMS-KY                        3:03.77  
                1:32.90   3:03.77 (1:30.87)                                        
 
Men 40-44 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rick Babuka               44 COLA-KY                          53.53  
 -- Blake Graves              42 MTSC-SE                             DQ  
 
Men 40-44 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bill Cox                  44 AYMS-KY                        3:16.00  
                1:34.70   3:16.00 (1:41.30)                                        
 
Men 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michael Johmann           42 CHMS-KY                          34.36  
 
Men 40-44 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michael Johmann           42 CHMS-KY                        1:14.81  
 
Men 40-44 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michael Johmann           42 CHMS-KY                        2:43.20  
                1:16.27   2:43.20 (1:26.93)                                        
  2 Bill Cox                  44 AYMS-KY                        3:05.56  
                1:22.72   3:05.56 (1:42.84)                                        
 
Men 40-44 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bill Cox                  44 AYMS-KY                        2:53.24  
                1:23.65   2:53.24 (1:29.59)                                        
  2 Norman Schippert          41 CHMS-KY                        3:02.77  
 
Men 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith Shepherd            45 Unattached                       28.64  
 
Men 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith Shepherd            45 Unattached                     2:29.72  
                1:10.77   2:29.72 (1:18.95)                                        
  2 Dan Meek                  48 ISF-IN                         2:56.50  
                1:23.36   2:56.50 (1:33.14)                                        
 
Men 45-49 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Charles Francke           48 CHMS-KY                       12:40.57  
                1:30.26   3:04.11 (1:33.85)   4:40.24 (1:36.13)   6:18.64 (1:38.40)
      7:55.50 (1:36.86)   9:32.08 (1:36.58)  11:07.40 (1:35.32)  12:40.57 (1:33.17)
 
Men 45-49 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dan Meek                  48 ISF-IN                         3:42.67  
                1:47.45   3:42.67 (1:55.22)                                        
 
Men 45-49 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keith Shepherd            45 Unattached                     1:19.46  
 
Men 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 John Voorhees             46 CHMS-KY                          29.73  
  2 Dan Meek                  48 ISF-IN                           35.24  
 
Men 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 John Voorhees             46 CHMS-KY                        1:07.71  
  2 Dan Meek                  48 ISF-IN                         1:33.41  
 
Men 45-49 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dan Meek                  48 ISF-IN                         3:37.65  
                1:36.59   3:37.65 (2:01.06)                                        
 
Men 45-49 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dan Meek                  48 ISF-IN                         3:30.20  
                1:38.51   3:30.20 (1:51.69)                                        
 
Men 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tom Mester                53 CHMS-KY                        2:44.60  
                1:19.41   2:44.60 (1:25.19)                                        
 
Men 50-54 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tom Mester                53 CHMS-KY                       11:59.03  
               11:18.60    11:59.03 (40.43)                                        
 
Men 50-54 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 William Tingley           54 Lakeside Masters-KY              34.65  
 
Men 50-54 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 William Tingley           54 Lakeside Masters-KY            1:17.65  
 
Men 50-54 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 William Tingley           54 Lakeside Masters-KY            2:50.39  
                1:24.39   2:50.39 (1:26.00)                                        
 
Men 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 M Lynn Olson              57 WKGG-KY                          31.01  
  2 Mark Rogers               58 WKGG-KY                          48.02  
 
Men 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 M Lynn Olson              57 WKGG-KY                        2:46.99  
                1:20.39   2:46.99 (1:26.60)                                        
  2 John Graham               59 CHMS-KY                        2:48.49  
                1:22.70   2:48.49 (1:25.79)                                        
  3 George Dodge              59 CHMS-KY                        2:56.32  
                1:24.10   2:56.32 (1:32.22)                                        
 
Men 55-59 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 John Graham               59 CHMS-KY                       11:56.57  
               11:18.60    11:56.57 (37.97)                                        
 
Men 55-59 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lawrence Hunt             57 CHMS-KY                          41.50  
  2 George Dodge              59 CHMS-KY                          41.88  
 
Men 55-59 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lawrence Hunt             57 CHMS-KY                        1:32.49  
  2 George Dodge              59 CHMS-KY                        1:34.59  
 
Men 55-59 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lawrence Hunt             57 CHMS-KY                        3:24.31  
                1:39.04   3:24.31 (1:45.27)                                        
 
Men 55-59 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 John Graham               59 CHMS-KY                        1:26.83  
  2 Lawrence Hunt             57 CHMS-KY                        1:29.94  
 
Men 55-59 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 John Graham               59 CHMS-KY                        3:20.79  
                1:32.04   3:20.79 (1:48.75)                                        
  2 Lawrence Hunt             57 CHMS-KY                        3:29.35  
                1:43.36   3:29.35 (1:45.99)                                        
 
Men 55-59 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lawrence Hunt             57 CHMS-KY                        3:15.60  
                1:39.19   3:15.60 (1:36.41)                                        
  2 John Graham               59 CHMS-KY                        3:22.15  
                1:39.99   3:22.15 (1:42.16)                                        
 
Men 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David Burgio              61 WILD-KY                          45.49  
 
Men 60-64 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David Burgio              61 WILD-KY                        3:49.17  
                1:49.84   3:49.17 (1:59.33)                                        
 
Men 60-64 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David Burgio              61 WILD-KY                       16:48.78  
               11:18.60  12:42.59 (1:23.99)  14:48.78 (2:06.19)  16:48.78 (2:00.00)
 
Men 60-64 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David Burgio              61 WILD-KY                        2:06.80  
 
Men 60-64 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David Burgio              61 WILD-KY                        4:26.41  
                2:12.83   4:26.41 (2:13.58)                                        
 
Men 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ralph Johanson            64 CHMS-KY                          43.24  
 
Men 60-64 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ralph Johanson            64 CHMS-KY                        1:44.25  
 
Men 60-64 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 David Burgio              61 WILD-KY                        2:08.68  
 
Men 75-79 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frank Samoya              78 SWOM-OH                       15:27.46  
               11:18.60  15:27.46 (4:08.86)                                        
 
Women 120-159 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               5:34.63  
     1) Michelle Ward 36                2) Elizabeth Hall 35              
     3) Teresa Walther 45               4) Alexandra Nieto 32             
                1:23.04   2:52.43 (1:29.39)   4:19.15 (1:26.72)   5:34.63 (1:15.48)
 
Women 120-159 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               5:43.18  
     1) Lauren Minto 28                 2) Elizabeth Hall 35              
     3) Alexandra Nieto 32              4) Katie O'Brien 26               
                1:25.22   3:12.74 (1:47.52)   4:32.35 (1:19.61)   5:43.18 (1:10.83)
 
Women 160-199 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Lakeside Masters-KY  'A'                                    5:36.35  
     1) Leslie Enander 43               2) Caroline Donnelly 42           
     3) Pamela Haeberlin 41             4) Valerie Davisson 42            
                1:23.51   2:43.07 (1:19.56)   5:36.35 (2:53.28)                    
 
Women 160-199 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               7:02.36  
     1) Teresa Walther 45               2) Susan Ehringer 36              
     3) Diane Bellafronto 57            4) Nicole Swan 35                 
                1:43.39   3:51.42 (2:08.03)   5:40.55 (1:49.13)   7:02.36 (1:21.81)
  2 Wildcat Masters-KY  'A'                                     7:36.52  
     1) Tracy Elton 55                  2) Meg Smath 48                   
     3) Janice Kregor 48                4) Robin Segnitz 37               
                2:14.48   4:13.32 (1:58.84)   6:12.69 (1:59.37)   7:36.52 (1:23.83)
 
Women 200-239 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Lakeside Masters-KY  'A'                                    7:20.67  
     1) Mary Jane Mullins 73            2) Wendy Medley 50                
     3) Pamela Haeberlin 41             4) Leslie Enander 43              
                2:12.95   4:14.32 (2:01.37)   5:45.54 (1:31.22)   7:20.67 (1:35.13)
 
Men 120-159 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Lakeside Masters-KY  'A'                                    4:41.49  
     1) Chris Meadows 34                2) Abraham Solano 35              
     3) William Tingley 54              4) Mitchell Reinhart 23           
                1:01.04     1:30.99 (29.95)     2:10.68 (39.69)   4:41.49 (2:30.81)
  2 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               4:47.53  
     1) Norman Schippert 41             2) David Redinger 31              
     3) Michael Johmann 42              4) Robert Holmes 42               
                1:05.62   2:28.05 (1:22.43)     2:45.30 (17.25)   4:47.53 (2:02.23)
 
Men 120-159 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               5:26.79  
     1) Brad Schmied 32                 2) William Polk 35                
     3) Jose Manuel Nieto 23            4) David Redinger 31              
                1:20.13   2:53.54 (1:33.41)   4:01.96 (1:08.42)   5:26.79 (1:24.83)
 
Men 160-199 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               4:58.97  
     1) Michael Johmann 42              2) John Voorhees 46               
     3) Norman Schippert 41             4) Robert Holmes 42               
                1:24.74   2:46.31 (1:21.57)   3:55.38 (1:09.07)   4:58.97 (1:03.59)
 
Men 200-239 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               5:18.22  
     1) John Graham 59                  2) Tom Mester 53                  
     3) George Dodge 59                 4) Carlton Arnold 51              
                1:17.47   2:35.81 (1:18.34)     2:50.49 (14.68)   5:18.22 (2:27.73)
 
Men 200-239 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               6:30.35  
     1) Charles Francke 48              2) Lawrence Hunt 57               
     3) John Graham 59                  4) Tom Mester 53                  
                1:35.79   3:10.84 (1:35.05)   5:08.12 (1:57.28)   6:30.35 (1:22.23)
 
Mixed 160-199 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               4:24.29  
     1) Lauren Minto 28                 2) Katie O'Brien 26               
     3) Jose Manuel Nieto 23            4) Keith Adams 28                 
                1:10.30     2:08.94 (58.64)   3:21.26 (1:12.32)   4:24.29 (1:03.03)
 
Mixed 200-239 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crescent Hill Masters-KY  'A'                               6:20.12  
     1) Diane Bellafronto 57            2) Susan Ehringer 36              
     3) Lawrence Hunt 57                4) Ralph Johanson 64              
                1:34.15   3:20.49 (1:46.34)   4:41.34 (1:20.85)   6:20.12 (1:38.78)